Volné pracovní místo  TEAMLEADER CALL CENTRA MOST

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Místo výkonu práce: Most, U Města Chersonu 1595/24
Náplň práce: Řízení call centra * Dohled nad hovory a zpracováním objednávek * Strategické řízení rozvoje call centra * Řízení týmu operátorů
  • Komunikace s operátory a zákazníky
  • Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme: * Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) * Znalost MS Office
  • Spolehlivost, ambicióznost, nasazení a nadšení pro práci, pracovitost, komunikativnost, loajalita.
  • Schopnost pracovat pod tlakem * Zkušenosti s vedením týmu * Schopnost týmové i samostatné práce * Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce * Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
  • ŘP sk. B
  • HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
Nabízíme:
Nadstandardní neomezené výdělky, spousty zajímavých bonusů, např. mimořádná sleva na dovolenou.
HLÁSIT SE: Pavel Kozák, email: použijte odpovědní formulář - vždy zaslat životopis,tel. použijte odpovědní formulář , osobně pouze po telefonické domluvě
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku TEAMLEADER CALL CENTRA MOST?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Kozák z AVA Call spol. s r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TEAMLEADER CALL CENTRA MOST

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.