Volné pracovní místo  Technici oddělení přípravy a kalkulací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TECHNICI ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A KALKULACÍ
První kontakt: SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavby, znalost práce na PC (MS Word, Excel, Internet), ochota učit se novým věcem, dobré komunikační schopnosti, loajalita k firmě, ŘP skupiny B, praxe a zkušenost s programy (ASPE, RTS….) výhodou.
Náplň práce: Příprava stavební výroby - podkladů pro výrobu, rozpočtování - tvorba cenových nabídek, poptávky se subdodavateli, komunikace s výrobou, nabídková činnost, kompletace nabídek do výběrových řízení.
Nabízené výhody: práce v dynamicky se rozvíjející firmě, práci v příjemném prostředí, odpovídající ohodnocení - zaměstnanecké benefity, možnost dalšího vzdělávání (školení, kurzy).
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.6.2016