Volné pracovní místo  Technici oddělení přípravy a kalkulací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TECHNICI ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A KALKULACÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vzdělání SŠ, VŠ stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou - vhodné i pro absolventy. Dobrá znalost MS Office, zejména Excel, praxe a zkušenost s programem ASPE, RTS - výhodou, znalost tvorby stavebních rozpočtů a znalost přípravy výroby výhodou, komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové práce.
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava stavební výroby - podkladů, rozpočtování - tvorba cenových nabídek, poptávky se subdodavateli, komunikace s výrobou.
NABÍZÍME: Práci v dynamicky se rozvíjející firmě, práce v příjemném prostředí.
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní telefon, možnost dalšího vzdělávání, školení, kurzy. Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , osobně nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář
ov. 22.11.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017 do 30.11.2018