Volné pracovní místo Technici pro montáž kabelových rozvodů

1.9.2016
JON.CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Na Pobřeží 108, Kolín IV, 280 02, Kolín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: montáž a opravy optických kabelů; montáž a opravy metalických kabelů; konfigurace optické a metalické sítě; zemní práce a práce v terénu související s montáží a opravou kabelů
Hledáme: absolventy z oboru elektro slaboproud, telekomunikace, ale i zkušené techniky se zájmem o telekomunikace
Požadujeme: znalost práce s PC a schopnost orientace v provozní a projektové dokumentaci; aktivní řidič (sk. B); schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování, pečlivost
Praxe v oboru je výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy škol. Uvítáme znalost telekomunikací – rozvod metalických a optických kabelů.
Nabízíme: základní plat + bonusy; služební automobil; notebook; telefon s neomezeným tarifem; možnost profesního růstu na vyšší pozice.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.