Volné pracovní místo  Technici prodeje náhradních dílů a servisu

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Suchánková Petra, tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8 - 16 hod
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně: v sídle firmy Po - Pá 8 - 14 hod.

Náplň práce:
Objednávání a prodej náhradních dílů, organizace drobných oprav, příjem a předání vozidel z oprav a výroby, zpracování podkladů do informačního systému. Průběžná spolupráci s kolegy z technického a výrobního oddělení pro zajištění plynulého průběhu oprav a výroby nových nástaveb. Hledáme kolegu pro dlouhodobou spolupráci a zaškolení našich postupů zajistíme.

Požadujeme:
Vzdělání nejlépe technického směru, spolehlivost a komunikativnost, ŘP skupiny B.

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme přátelské pracovní prostředí, slušné ohodnocení, zajímavou práci s nákladními automobily u největšího výrobce nástaveb v ČR, jistotu práce ve stabilní firmě s více než 30letou historií, stravování a příspěvek na stravování v plné výši po zapracování, zaměstnanecké tarify mobilních telefonů.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Technici prodeje náhradních dílů a servisu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Suchánková z Montex, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technici prodeje náhradních dílů a servisu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.