Volné pracovní místo  Technici skladu náhradních dílů

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Objednávání Náhradních dílů na základě objednávky zákazníka nebo servisu; prodej ND přes pult; Evidence stavu a pohybu ND ; Správa e-shopu; Komunikace s dodavateli, obchodními partnery; Spolupráce s ekonomickým oddělením, manažerem servisu i mechaniky; evidence uskladnění pneu

Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; Praxe na obdobné pozici min. 2 roky; Všeobecný přehled v automobilech- Znalost technických parametrů výhodou; Znalost práce na počítači ( MS Office, Google workspace, Teams); Aktivní znalost AJ , znalost NJ výhodou; Profesionalitu, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost; Ochota učit se novým věcem ; Výrazný smysl pro zodpovědnost a organizační dovednosti; Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody: Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr; Zajímavou práci ve stabilní a dynamické společnosti; Pravidelná školení; Stravenky; Moderní nekuřácké prostředí; Příjemný a spolupracující tým

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:30.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Technici skladu náhradních dílů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Sandra Vendolská z ROKO - MOTOR, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technici skladu náhradních dílů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.