Volné pracovní místo  TECHNICI/ÚDRŽBÁŘI, PRACOVNÍCI PŮJČOVNY POMŮCEK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 29 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:20/3/2024
Náplň práce:
  • správa a údržba kompenzačních a zdravotních pomůcek
  • příjem a výdej kompenzačních a zdravotních pomůcek
  • jednání s klienty
  • zajišťování větších oprav a jednání s dodavateli
  • zajištění drobných oprav a údržby v organizaci.
Požadujeme:
  • předložení výpisu z RT
  • ŘP sk. B
  • základní znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, email)
  • samostatnost i týmovou spolupráci, flexibilitu, rychlost, přesnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, příjemné vystupování.
Nabízíme:
  • 7 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné odborné vzdělávání.
Kontakt emailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - - 7 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění,

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.3.2024 do 20.3.2025