Volné pracovní místo  Technici ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Náplň práce: plánování výroby, kontroling, reporting - výroba plastových desek, zodpovídání za přidělování pracovních úkolů, plnění denní produkce a zvyšování kvality a kvantity výrobků, řešení problémových situací, příjímání a realizace nápravných opatření k jejich dosažení, vedení provozní dokumentace, kontrola dat v informačním systému.
Požadujeme: SŠ technického směru výhodou, Německý jazyk od pokročilé úrovně, lze i AJ, dobré uživatelské znalosti PC, řidičský průkaz sk.B
Nabízíme: pracovní doba 8:00-17:00h, výkonnostní prémie, motivační prémie za docházku, příspěvek na stravování, kurz německého jazyka, dle firemních výsledků roční odměny a příspěvek na dovolenou,
Místo výkonu práce: Strážnická 1518, 276 01 Mělník
Kontakt: pí. Ing. Hradcová, telefonicky 8:00-17:00, životopisy zasílejte v českém a německém nebo anglickém jazyce s fotografií + průvodní dopis.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016 do 9.10.2017