Volné pracovní místo  Technici vzorování - technologové

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TECHNICI VZOROVÁNÍ - TECHNOLOGOVÉ
Zaměstnavatel požaduje: min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru, orientace ve výrobní dokumentaci i v AJ, schopnost čtení technických výkresů, znalost technické AJ. Dobrá znalost PC programů MS Office, schopnost vypracovávat různé dokumenty, schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem, ŘP sk.B.
Náplň práce: Schvalování vzorků v různých stupních zralosti RG3-RG7, vypracovávání a schvalování technické dokumentace. Zajišťování výroby přípravků v projektech před předáním do sériové výroby. Komunikace s dodavateli a Sonavox China v technických a technologických otázkách.
Nabízíme: Zkušenosti ze sériové výoby, s měřením el.veličin, zkušenosti a zájem o elektroakustiku, problematiku reproduktorů a ozvučování, zkoušky dle vyhl.č.50/78Sb. §6.
První kontakt: telefonicky 8-14hod. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2014 do 22.5.2015