Volné pracovní místo  Technici/odborní konzultanti kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Velká stavební společnost liniových staveb ALPINE Bau CZ a.s. hledá pro pracoviště ve Valašském Meziříčí technika/odborného konzultanta kvality (muže či ženu).

Náplň práce:
  • aktualizace a řízení dokumentů kvality (technologických postupů aj.),
  • technická podpora při řešení problémů pro výrobu,
  • administrativní a asistenční činnost pro management kvality.

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání ve stavebním oboru,
  • znalost MS Office,
  • znalost německého jazyka výhodou,
  • flexibilita, zodpovědný přístup, pečlivost, organizační a komunikační dovednosti.

Nabízíme:
  • práci ve velké stabilní firmě,
  • uvedená mzda je nástupní, po zapracování je možnost jejího zvýšení,
  • jeden týden dovolené nad zákonný nárok,
  • stravování v jídelně s dotovanou stravou,
  • 13. a 14. plat.

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete emailem svůj profesní životopis (CV) na adresu: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - je řešeno dotovanými stravenkami nebo dotovanou stravou v závodní jídelně.
  • Dovolená navíc - 1 týden nad zákonný nárok.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2016