Volné pracovní místo  Technická příprava výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hlinsko - Rváčovská 1210
PRACOVNÍ NÁPLŇ: rozpracování zakázky dle technické dokumentace, nabídek a objednávek, specifikuje a určuje množství potřebného materiálu, posuzuje možnosti výroby z hlediska technologie výrobního závodu, navrhuje zajišťování výroby prostřednictvím kooperací.
POŽADAVKY: min. ÚSO vzdělání s maturitou – obor strojírenský, praxe na obdobné pozici podmínkou, znalost anglického jazyka –mírně pokročilý, znalost ruského jazyka - výhodou, znalost MS Office, ŘP "B", technickou zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, rozvíjet se a přijímat nové výzvy.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:odpovídající mzdové ohodnocení, práci a zázemí v stabilní a dynamicky se rozvíjející, významně exportně orientované společnosti, pružnou pracovní dobu, jazykové kurzy, kapitálové životní pojištění po 1 roce zaměstnání, příspěvky na stravování, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, otevřenou komunikaci a přátelské pracovní prostředí.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2016