Volné pracovní místo  TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ pro tuzemsko

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ pro tuzemsko
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned
  • Náplň práce: zajištění podpory prodeje výrobků značky HAKEL Královehradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecko, Vysočina; vypracovávání technických řešení a obchodních nabídek; komunikace a osobní návštěvy velkoobchodů, projektantů, montážních firem a výrobců rozváděčů; sledování konkurenčních firem na trhu; aktivní vzdělávání se v oboru; účast na výstavách
  • Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání s maturitou v oboru elektro; řidičský průkaz sk. B podmínkou; zkušenosti s problematikou přepěťových ochran výhodou; zkušenosti s obchodní činností, vedením odborných školení výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, drobné občerstvení na pracovišti, příspěvek na vybrané kulturní události, pravidelné firemní akce, služební notebook a telefon, sick days, zázemí více než 20 let na trhu prosperující české společnosti
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • Životopisy prosíme zasílat na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 7.11.2016