Volné pracovní místo  technicko provozní pracovník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Plánská 270, 349 58 Černošín

"Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám. Výběr zaměstnance z přihlášených zájemců proběhne formou výběrového řízení. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
  • Doprava dětí a dospělých lidí s postižením auty střediska
  • Pomoc při manipulaci s imobilními dětmi a dospělými
  • Přímá práce s dětmi a dospělými lidmi s postižením
  • Technické práce - oprava a údržba budov, zahrady, aut a vybavení střediska
  • Další provozně technické práce

Požadujeme:
  • odpovídající odborné vzdělání (sociální, zdravotnické nebo pedagogické) nebo ochotu si vzdělání doplnit formou rekvalifikačního kurzu
  • hlubokou osobní motivaci
  • pěkný vztah k dětem a lidem s postižením, trpělivost, laskavost
  • dobrý zdravotní stav (práce je fyzicky i psychicky náročná)
  • flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci
  • ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, předškolní zařízení

Nabízíme: zajímavou a naplňující práci v mladém kolektivu, další vzdělávání v oboru, mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a nasazení

V případě zájmu zašlete, prosím, emailem svůj životopis a motivační dopis (schůzky budou domluveny až po zaslání životopisu).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.7.2017