Volné pracovní místo  TECHNICKO-SERVISNÍ PRACOVNÍCI NÁPOJOVÉ TECHNIKY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Nástup ihned. Profesní životopisy zasílat na e-mail: použijte odpovědní formulář Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Požadavky: SŠ/VŠ obor strojírenství nebo elektrotechnika výhodou, zkušenosti v profesi jsou vítány, ŘP sk. B, manuální zručnost, znalost práce na PC (kancelářské programy), znalost AJ/NJ předností (není podmínkou), flexibilita, spolehlivost, dochvilnost a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: servis a technická podpora strojů a zařízení pro vinařství a nápojový průmysl + pokud situace vyžaduje pomoc s obchodní agendou
. Pracoviště: Kostelecká 4, Prostějov

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2018