Volné pracovní místo  technicko - výrobní pracovník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Jsme výrobně-obchodní společnost s obalovými materiály. Hledáme uchazeče/ku na pozici Technicko-výrobní pracovník.

Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna zdarma.

Náplň práce:
" obsluha strojů
" ruční výroba obalů
" příprava expedice zboží
" rozvoz zboží zákazníkům

Nabízíme:
" HPP
" práce ve výrobě a skladu průmyslových obalových materiálů
" jednosměnný provoz
" základní mzda 25 000 Kč (po zapracování až 35 000 Kč )
" příspěvek na stravu
" zázemí stabilní firmy - osobní přístup ke každému zaměstnanci
" termín nástupu možný ihned nebo dle dohody
" pracoviště Chrášťany u Prahy

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání
" řidičský průkaz sk. B
" praxe s VZV výhodou ne podmínkou
" spolehlivost a dobré pracovní nasazení
" zodpovědnost za odvedenou práci
" manuální zručnost
" praxe v oboru vítána

První kontakt se zaměstnavatelem: zaslat CV na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jízdní výhody - firemní doprava zajištěna zdarma
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Jiné výhody - zázemí stabilní firmy

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku technicko - výrobní pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Košťáková z Bropack solution s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku technicko - výrobní pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.