Volné pracovní místo  Technický konzultant

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Firma KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a. s. je tradičním českým výrobcem kuličkových a trapézových šroubů. Do svého týmu hledá zaměstnance na pozici:
Technický konzultant
Budoucí pracovní náplň bude z velké míry záviset na Vašich schopnostech a iniciativě.
" Jste pozitivně naladění a máte chuť pracovat?
" Jste komunikativní a dokážete si samostatně organizovat práci?
" Máte obchodního ducha a tah na branku?
" Nechybí Vám seriózní vystupování a přístup k zákazníkům?
" Máte zkušenosti na obchodní nebo technické pozici s prokazatelnými výsledky?
" Jsou Vaše znalosti na úrovni technické SŠ/VŠ? (Strojní obor je výhodou.)
" Jste loajální a stabilní zaměstnanec?
" Umíte pracovat na PC?
" Vlastníte řidičský průkaz skupiny B?
Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli kladně, je čas Vás seznámit s náplní práce a nabídkou naší firmy:
Náplň práce:
" denní kontakt se zákazníky (péče o stávající zákazníky, řešení jejich požadavků a udržování vztahů)
" prezentace technických vlastností produktů, možností spolupráce, technické poradenství
" sledování obchodní strategie
" přípravy nabídek, prezentací, kalkulací
" vedení jednotlivých zakázek
" komunikace s dalšími týmy napříč společností, reporting
Výsledkem Vaší práce bude:
" Spokojený zákazník, který kupuje naše produkty nebo využívá naše služby
" Rozrůstající se portfolio zákazníků
Nabízíme:
" Samostatnou a zodpovědnou pozici v prosperující firmě
" Příležitost k osobnímu a kariernímu růstu
" Možnost zvyšování kvalifikace
" Další zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zašlete CV, prosím, na adresu: použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba: Jana Křížová, vedoucí personálního úseku, tel.: použijte odpovědní formulář .
Místo výkonu práce: Blanenská č.p. 1277/37, 664 34 Kuřim

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 30.11.2016