Volné pracovní místo  Technický pracovník - konstruktér (vhodné i pro OZZ)

Firma Melon s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–36 000 Kč / měsíc

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Profesní životopis zašlete na: použijte odpovědní formulář
Vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření; dobrou znalost výrobní dokumentace; praxe v oboru vítána; uživatelskou znalost práce na PC; znalost CAD 3D software,
  • znalost tvorby výrobní dokumentace; výhoda znalost elektroprojekce; AJ/NJ výhodou (není podmínkou); předpoklady pro týmovou spolupráci; řidičský průkaz sk. B výhodou; flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost, výhodou je změněná pracovní schopnost (OZZ)

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti,
  • zaměstnanecké benefity,
  • odpovídající finanční ohodnocení (26 000 – 36 000 Kč + prémie),
  • nástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
  • práce SW INVENTOR, CAD
  • konstrukční návrhy, nerezová výroba
  • možnost vedení vlastních projektů
  • tvorba technické dokumentace, vypracovávání technických popisů a návodů k používání
  • příprava výrobní dokumentace

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2023 do 29.2.2024

Máte zájem o nabídku Technický pracovník - konstruktér (vhodné i pro OZZ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Přidal z Melon s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technický pracovník - konstruktér (vhodné i pro OZZ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.