Volné pracovní místo  technický pracovník obce

Lokalita 32, 594 01, Ruda
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: obec Ruda a místní část Lhotka
Pracovní náplň:
  • komplexní zajištění úklidu a údržby veřejných prostranství v letním i zimním ročním období (sekání trávy, úklid spadaného listí, zastřihování keřových porostů a živých plotů, prořez a kácení stromů, zametání chodníků a komunikací, úklid sněhu a posyp chodníků a komunikací, úklid odpadků apod.) za pomoci dostupné techniky (úklidové zařízení, sekačka, křovinořez, motorová pila, komunální traktor, drobné nářadí apod.),
  • péče o veškerý mobiliář na veřejných prostranstvích (instalace, opravy, nátěry, údržba, likvidace),
  • pomoc při zajištění kulturních akcí.
Požadavky kladené na zájemce o uvedenou pozici:
  • dosažení 18 let věku, způsobilost k právním úkonům,
  • řidičský průkaz minimálně skupiny B,
  • zdravotní způsobilost pro manuálně náročnou práci,
  • zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost.
Výhodou zájemců je:
dosažení středního vzdělání s výučním listem v oboru např. opravy strojů a motorových vozidel, instalatérství, elektroinstalace, topenářství, zednictví apod.,
  • praxe na obdobné pracovní pozici,
  • praxe při obsluze strojů a zřízení, např. traktor,
  • trvalý pobyt v obci Ruda či v místní části Lhotka.
Nástupní hrubá mzda: cca 15 000,- Kč + max. 2.000,- Kč osobní ohodnocení
Svůj životopis prosím zasílejte na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo předejte v úřední hodiny na Obecní úřad Ruda ( čtvrtek 16:00 - 19:00 hodin)
Bližší informace případní zájemci dostanou na Obecním úřadě v Rudě.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.5.2017