Volné pracovní místo  TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 Z:11/8/2023 a:14/9/2023
Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí vypisuje výběrové řízení na pozici:
TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Rámcová náplň práce:
  • provádění oprav, údržby, montážních a servisních prací na budově, provozních zařízení a technice
  • provádění instalatérských a topenářských oprav
  • údržba venkovních prostor a zeleně
  • správa vozového parku.
Požadujeme:
  • min. střední odborné vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • technická a manuální zdatnost
  • předložení výpisu z RT
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
  • řidičský průkaz sk. T
  • zkušenosti z provozu údržby
  • odborná způsobilost v elektrotechnice a svařování.
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • platové podmínky v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, možnost přiznání osobního ohodnocení
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
  • práci v jednosměnném provozu s pracovní dobou od 06:00 do 14:30 hod.
  • předpokládaný nástup dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář Dokumenty označte textem Technický pracovník. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k výběrovému řízení.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penz.připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.9.2023 do 14.9.2024

Máte zájem o nabídku TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Eva Vančurová, mzdová účetní z Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.