Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Uklízečka
Lokalita:
Jihlava
Zveřejnil:
Úřad práce Jihlava
Může se Vám hodit:
Uklízečka Jihlava

Volné pracovní místo Technický pracovník - úklid kanceláří a provozních místností

5.10.2016
Oblastní spolek Českého červeného kříže Jihlava
Místo pracoviště
Vrchlického 2497/57, Jihlava, 586 01, Jihlava
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Úklid v rozmezí od 8 hodin do 16 hodin

Benefity

  • Jiné výhody – stravenky

Podobné nabídky práce

Pracovník na úklidové práce
Úklid provozních prostor a venkovních ploch (odklízení sněhu atd.), pracovní pozici vyžaduje fyzickou zdatnost, je vhodná pro muže.
SWR JIHLAVA, spol. s r.o. 48, Jamné Plný úvazek
včera
Uklízečka nebytových prostor
Jedná se o úklid kancelářských prostor v Jihlavě. Práce je na HPP se zkráceným pracovním úvazkem 5 hod. denně. Toto místo je vhodné zejména pro uchazeče se zdravotním omezením, tj. OZP a OZZ. jobmatch Nechodit na pracoviště ...
IF FACILITY a.s. Jihlava Zkrácený úvazek
týden
Pomocník/ce, uklízeč/ka
Místem výkonu práce okres Jihlava. Požadujeme zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost. Práce vhodná pro ženy i muže, jedná se o úklid provozních prostor mlékárny, umývání nádob po výrobě sýrů a pomocné práce při rovnání zboží na pal ...
týden
Pracovníci ručního mytí vozidel
Náplň práce: ruční mytí interiéru a exteriéru vozidel. Požadujeme: ŘP skup. B - aktivní řidič, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost, komunikativnost. První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:00-17:00. ...
APL CITY CARS s.r.o. Hradební 5440/1, Jihlava Plný úvazek
týden
Místem výkonu práce Jihlava a Polná. Požadujeme zdravotní průkaz. Trestní bezúhonnost. První kontakt telefonicky na domluvení osobní schůzky, tf.: <!--poslatEmail-->.
týden
uklízečka
spolehlivost,odpovědnost, každodenní (v běžné pracovní dny) odpolední úklid v prašném prostředí
Jaroslav Berka - JAVAB 15, Jihlava Brigády