Volné pracovní místo  Technický pracovník v oblasti správy konstukčních dat

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí č.p. 1321, Mladá Boleslav II
Náplň práce:
Analýza procesů v oblasti správy konstrukčních dat
Správa a podpora informačního system v oblasti konstrukčních dat
Kontrola, analýza a monitoring dat v oblasti digitální továrny
Řešení problémů výměny dat mezi konstrukčními systémy a nástroji na řízení výroby
Tvorba a příprava metodiky procesů, metodických podkladů, příruček a dokumentace
Dokumentace business požadavků zákazníka, jejich vazeb a dopadů do procesů a aplikací
Komunikace s klíčovými uživateli informačních systémů

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxe v technickém oboru (strojírenství, výroba, automotive)
Znalost automotive a výrobních procesů
Orientace v konstrukčních systémech
Zkušenosti s tvorbou analýz Komunikativnost, smysl pro spolupráci v týmu
Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
Anglický jazyk - komunikativní úroveň
AutoCAD, Catia

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Jiné - CAD systémy, Catia

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016