Volné pracovní místo  Technický pracovník/ce - laborant/ka se zaměřením na rostlinné biotechnologie

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum, Oddělení molekulární biologie, Šlechtitelů č.p. 241/27, Olomouc.

Náplň práce: Zajišťování chodu laboratoře, realizace experimentů řešených projektů, práce s rostlinným materiálem.

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání biologického nebo chemického směru,
  • zaměření na molekulární biologii a explantátové kultury jsou výhodou,
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • základní znalost AJ,
  • dobré organizační schopnosti,
  • samostatnost a iniciativní přístup k práci,
  • pečlivost, spolehlivost,
  • dobrou komunikativnost,
  • schopnost práce v týmu,
  • flexibilitu,
  • nadšení pro práci, pozitivní energii,
  • inteligentní, etickou, ambiciózní a odvážnou osobnost, chuť se neustále učit nové věci.

Nabízíme:
  • nástupní plat 17.000 Kč s možnosti odměn až do výše 50%,
  • pracovní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení,
  • práci na plný úvazek s možností přizpůsobení pracovní doby po vzájemné dohodě,
  • moderní pracovní prostředí a vybavení
  • pracoviště v areálu PřF UP v Olomouci-Holici, Šlechtitelů 27,
  • nástup od 1. 1. 2018 (příp. dohodou),
  • příspěvek na stravování, 28 dnů dovolené, jazykové vzdělávání a další benefity.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář Uzávěrka přihlášek je stanovena na 30. 11. 2017.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2018