Volné pracovní místo  Technický specialista / technická specialistka údržby

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • ÚSO technického směru (strojírenství, mechatronika, CNC obrábění), praxe v oboru
minimálně 3 roky
  • znalost obráběcích strojů, pneumatických a hydraulických systémů
  • znalost CNC, PLC, TPM, LEAN výhodou
  • praxe v řízení projektů výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci strojní, stavební
  • znalost PC (MS OFFICE, MS Project)
  • znalost AJ - schopnost komunikace slovem i písmem
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost, konstruktivní myšlení, komunikativnost.
Náplň práce:
  • řešení a plánování oprav strojů a budov - technická výpomoc údržbářům včetně diagnostiky poruch, komunikace s dodavateli náhradních dílů a servisními organizacemi
  • zajištění potřebných kontrol a revizí, souvisejících s provozem strojů, zařízení a staveb
  • implementace TPM
  • technická podpora při transferu technologií
  • technická podpora stavebních investic.
Nabízíme:
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
  • dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • docházkový bonus, program benefitů Cafeterie
  • možnost profesního růstu
  • nástup možný ihned.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Benefity

  • Dovolená navíc - + 3 dny sick days
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, bonusový systém, 13. mzda, Cafeterie, docházkový bonus

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Technický specialista / technická specialistka údržby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc Ivana Syrovátková, personální manažer z ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technický specialista / technická specialistka údržby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.