Volné pracovní místo  TECHNIK / PROGRAMÁTOR

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 12 000–16 000 Kč / měsíc

Náplň práce: management experimentálních dat a metadat, instalace a správa systému bioWES, zaškolení uživatelů systému a prezentace systému, implementace specializovaných požadavků partnerů projektu v oblasti zpracování a analýzy dat, implementace softwarových modulů pro komunikaci s měřicími přístroji, tvorba uživatelských aplikací, tvorba grafického uživatelského prostředí, tvorba dokumentace, spolupráce na publikační činnosti, podílení se na dlouhodobém záměru laboratoře, technické zajištění pro projekty letních škol.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání (technický obor), Anglický jazyk na úrovni min. B2, znalost programovaní v některém vyšším programovacím jazyce (optimálně Java a Matlab), znalost vektorového a maticového počtu, znalost zpracování a analýzy signálu a obrazu, systematičnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu, znalost v oblasti managementu dat výhodou
Nabízíme: zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na kurzy AJ), možnost osobního a profesního rozvoje, práce na zajímavých výzkumných projektech ve zkušeném a motivovaném kolektivu
Nástup: červen 2017
Délka pracovního poměru: na dobu určitou - 3 roky, po dobu trvání projektu
Částečný pracovní úvazek: 0,7
Nástupní hrubá mzda: 12 000 - 16 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Fakulta rybářství a ochrany vod, Ústav komplexních systémů, Zámek 136, 373 33 Nové Hrady
Odborný životopis spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail použijte odpovědní formulář nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 12. 5. 2017
Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017