Volné pracovní místo  TECHNIK/-ČKA TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ A SÍTÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TECHNIK/-ČKA TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ A SÍTÍ
  • PP na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení), nástup dle domluvy, základní pracovní doba 7:30 - 16:00, pracoviště Hradec Králové
  • Náplň práce: montážní a servisní práce na rádiových a laserových spojích (výškové práce), montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN (kabeláže, vybavení serveroven), odborná práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech pro telco sítě, servisní výjezdy po ČR (přednostně Východní a Severní Čechy), práce ve výškách (zaškolíme), odborné práce na napájecích rozvodech NN
  • Odborné znalosti výhodou: znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet, elektro vzdělání - SŠ, SOU (obor telekomunikace a elektronika), zkušenost s prací ve výškách, orientace v projektové dokumentaci, vyhláška 50, §5 - není nutností, zaškolíme
  • Obecné požadavky: časová flexibilita (servisní výjezdy mimo pracovní dobu, práce v noci), manuální zručnost, pozitivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz B, ochota cestovat
  • Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v kolektivu na špičkových, telekomunikačních a síťových technologiích pro přední telekomunikační operátory, různorodou práci v terénu, odpovídající platové ohodnocení včetně pohyblivých složek, firemní notebook, mobilní telefon, možnost služebního vozu
  • Nástupní plat od 15 000,-/měs. + přesčasové hodiny + pohotovost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě nás kontaktujte od 7:30 do 16:00 hod. na tel. č. použijte odpovědní formulář nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář (pí. Pečová)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017