Volné pracovní místo  Technik divize internet

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Zlín Tř. T. Bati
  • Pracovní náplň: instalace Wi-Fi zařízení na příjem internetu, realizace datových sítí (rozvod kabeláže), opravy Wi-Fi zařízení a zásahy u klientů, instalace bezdrátových spojů v pásmech 10GHz a obdobné (po zaučení)
  • Požadujeme: min. SOU/SŠ vzdělání, dobrou znalost OS Windows 2000/XP/Vista/7/8, znalost systému Mikrotik, vzdělání v elektro oboru / zkoušku dle §5 vyhlášky 50 výhodou, ŘP skupiny B, manuální zručnost, schopnost práce ve výškách, časovou flexibilitu, praxe ve stejné oboru výhodou, znalost současných bezdrátových sítí v pásmech 5.x a 2.4 GHz
  • Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, práci v dynamické společnosti, 18.500 Kč hrubého měsíčně po zkušení dobu 3 měsíců, dobré platové ohodnocení v rozmezí 21000 - 25000 Kč hrubého měsíčně, práce v kolektivu, práce s moderními technologiemi, firemní benefity, nástup možný ihned
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.4.2018