Volné pracovní místo  Technik dopravy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
  • kontroluje způsobilost vozidel k expedicinebezpečných látek ve smyslu ADR
  • provádí vstupní a výstupní kontrolu vozidel (označení zboží, uložení nákladu atd.)
  • zaznamenává a archivuje výsledky kontroly, zjištěné neshody a odchylky a další dokumentaci
  • organizuje pohyb vozidel po areálu, kompletaci nakládek silničních vozidel
  • určuje a koordinuje počet přistavovaných k nakládce na jednotlivé polohy
  • spolupracuje se zainteresovanými útvarya s dopravci na kvalitním průběhu odbavování expedic
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání technického směru, automobilový nebo dopravní směr výhodou
  • samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • základní komunikační schopnosti v angličtině/němčině, polštině/ruštině výhodou
  • dobrou znalost práce na PC
  • základní orientaci v platných dopravních předpisech
  • znalost ADR výhodou
Kontakt: osobně - Petra Rollingerová, personální oddělení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2017 do 31.8.2018