Volné pracovní místo  technik kalkulant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Náplň práce: výrobní procesy, vzorování, změnové řízení, projektový management.
Požadujeme: SŠ vzdělání (technický charakter výhodou), NJ pokročilá úroveň - denní komunikace, popř. AJ, znalost technické komunikace, znalost SAP výhodou, praxe výhodou (technik, technolog), popř.praxe v kovovýrobě, flexibilitu a schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: příjemné pracovní postředí, příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, motivující ohodnocení odpovídající výsledkům, nástup možný ihned, pestrý systém benefitů (příspěvek na životní pojištění, stravenky, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce).
Pozice je vhodná pro muže i ženy.
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete motivační dopis společně s Vaším životopisem na následující adresu:
WUPPERMANN Systemtechnik s.r.o.
MUDr. Šlejmara použijte odpovědní formulář Holýšov
telefon použijte odpovědní formulář - p. Konôpková

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.4.2016