Volné pracovní místo  Technik konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem i osobně.

Požadavky:
Vzdělání - min. SŠ/VŠ - strojní/elektro - PODMÍNKA
Znalost práce v programu CAD systémy - PODMÍNKA (+SOLIDWORKS - výhodou)
Komunikativní znalost anglického jazyka nebo francouzského jazyka - PODMÍNKA
ŘP skupiny B, znalost MS Office - PODMÍNKA
Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, ochota učit se novým věcem
Praxe v oboru výhodou

Náplň práce:
Spravování a evidence dokumentace svařovacích nástrojů, robotických buněk, profilovacích a lisovacích nástrojů
Úprava konstrukce na montážních, svařovacích, lisovacích a profilovacích nástrojích v rámci optimalizace nebo modifikace
Kontakt a řízení zakázek s externími dodavateli
Podpora při optimalizaci a odstraňování závad na výrobních prostředcích
Spravování a evidence lay-outů výrobního závodu

Zaměstnanecké výhody:
Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, odměna za přítomnost v práci ve výši až 1 600 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně, Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, pravidelné školení, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017