Volné pracovní místo  Technik kvality/ Quality technician (LemTech)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce Logistické Centrum Jihlava LCJ/Jipocar Hala B, 588 11 Střítež u Jihlavy 3.
Technik kvality/ Quality technician (LemTech).
Máte zkušenosti s kvalitou a orientujete se v oblasti 3D měření? Máte základní znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?
Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování systému kvality společnosti s následujícími činnostmi:
  • Samostatné a aktivní zabezpečení procesů kvality
  • kontrola výrobků za pomocí měřícího zařízení
  • tvorba a aktualizace programů pro 3D měřicí zařízení
  • zabezpečení kalibrace měřicích přístrojů
  • spolupráce na řešení nalezených kvalitativních problémů
  • dodržování pracovních postupů v rámci své působnosti
  • spolupráce při auditech, reporting vedení společnosti, spolupráce s mateřskou firmou
Profil ideálního kandidáta:
  • Praxe v kvalitě - ideálně pro kovovýrobu v Automotive
  • AJ úroveň minimálně A2; (němčina výhodou)
  • SŠ-VŠ nejlépe v technickém, strojírenském oboru; zaměření na kvalitu
  • 3D měření, čtení výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup, systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči stresu, zájem se učit novým věcem
  • ŘP skupiny B
Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v ČJ a AJ na email použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017