Volné pracovní místo  TECHNIK KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce.
Požadavky: Základní znalost systému kvality, ochotu pracovat v třísměnném procesu, znalost systému SAP výhodou, ŘP, práce na PC, komunikační schopnosti, spolehlivost, logické myšlení, samostatnost, schopnost řešit problémy a zájem učit se novým věcem, týmovou spolupráci

Náplň práce: Kontrola dodržování kvality ve výrobě, rozhodování o neshodných výrobcích, výstupní kontrola, spolupráce při zlepšování systémů kvality ve výrobě, provádění auditů pracovišť

Zaměstnanecké výhody: Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie až do výše 1 500 Kč měsíčně, odměna za přítomnost v práci ve výši až 2 000 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně, Cafeteria (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone
Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 9.5.2017