Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl
Pozice:
Kontrolor výroby
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Kontrolor výroby Liberec

Volné pracovní místo TECHNIK LABORATOŘE

30.9.2016
DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Místo pracoviště
Volgogradská 89/88, Liberec IX-Janův Důl, 460 07, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Provádění měření a testů v 3D laboratoři
  • Čtení, použití a vyplňování kontrolní dokumentace
  • Zjišťování kvality výrobků vizuální kontrolou, měřením a ostatními funkčními zkouškami.
  • Vystavování kontrolních protokolů.
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.

Vzdělání: SOU, SŠ vzdělání – technický obor
Požadavky:

  • uživatelská znalost MS Office
  • praxe v automotive výhodou, možnost uplatnění i pro absolventy
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • zájem o obor kvalita – automotive a ochota vzdělávat se

Nástupní hrubá mzda od 23 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení od 25 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC