Volné pracovní místo  Technik/mechanik klimatizací

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo v jiném technickém oboru, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, technické myšlení.
Výhodou: elektro vyhláška č. 50, praxe na obdobné pozici, uživatelská znalost PC.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, služební auto, kurzy, zaškolení a rekvalifikace pro certifikaci na práci s F-plyny, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Možnost profesního růstu.
Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 hod. (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky. Životopisy zasílejte na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel: použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Ubytování
  • Jízdní výhody - služební auto
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - kurzy, zaškolení a rekvalifikace pro certifikaci na práci s F-plyny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024

Máte zájem o nabídku Technik/mechanik klimatizací?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nováková z OK servis Kaplánek, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik/mechanik klimatizací

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.