Volné pracovní místo  Technik měření a kalibrací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Drtinova 1109/12
Kontaktní osoba: Fialová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
Kalibrace měřidel a přístrojů (elektrické i/nebo neelektrické veličiny)
Příprava a vývoj postupů pro kalibrace
Opravy měřících přístrojů

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření
AJ komunikativní (schopnost přečíst manuály a na základní úrovni se dorozumět)
Samostatnost
Flexibilitu
Profesionální práci s PC
Řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
Zkušenosti s měřící technikou výhodou
Zkušenost s opravami a konstrukcí elektronických přístrojů výhodou
Hledáme techniky na juniorní i seniorní pozici.

Nabízíme:
Prostředí významné nadnárodní společnosti
Pracovní zázemí v nově postavené administrativní budově „Letňany Business Park“
Platové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
Flexibilní pracovní doba
Možnost dalšího profesního růstu
Školení, případně práci v zahraničí
5 týdnů dovolené
Stravenky

CV prosím zasílejte jak v českém, tak anglickém jazyce.

Kandidáti s doporučenkou nutný telefonní kontakt s panem Bc. Albertem Tošovským tel.: 60718880

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016