Volné pracovní místo  TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zodpovídat za rychlé a kvalitní odstraňování poruch všeho zařízení MaR techniky
  • specifikace nových součástek a ND z oblasti MaR
  • spolupracovat s externí firmou zajištující servis a havárie MaR
  • organizovat a samostatně provádět opravy, seřízení a zkoušení všech prvků řídících a regulačních systémů, včetně vizualizací a periferních zařízení
  • zavádění automatizace MaR
  • údržba MaR
  • preventivní údržba, odstraňování závad z revizí
  • montáže, opravy i údržba elektroinstalací
Požadavky:
  • SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • zkušenosti a znalosti z oblasti MaR nejlépe v chemickém či potravinářském provozu
  • vyhláška 50/1978 Sb., §6 a výše
  • znalost řídicího systému Simatic
  • znalost funkce a nastavení modulů Siemens
  • znalost nastavování frekvenčních měničů, servopohonů a převodníků
  • zkušenosti s komunikačními protokoly HART a Profibus - Modbus
  • časovou flexibilitu a aktivní přístup
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu na ranní směnu.
  • práci v moderním výrobním podniku.
  • profesní školení
  • možnost firemního ubytování
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku…)
Požadovaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 26.2.2018