Volné pracovní místo  Technik oprav počítačových serverů - vhodné i pro absolventy

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000 Kč / měsíc

Společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. zabývající se výrobou výpočetní techniky a spotřební elektroniky,hlédá do svého týmu člověka, jehož zálibou jsou počítače, na pozici Technik počítačových serverů.

Náplň práce:
-Analýza chyb u serverových počítačových sestav
  • identifikace vadné komponenty a její výměna
  • evidence záznamů o problémech do databáze
-Informování relevantních oddělení o problémech,které se vyskytly
-Následování instrukcí managementu a okamžitá pomoc při řešení problémů,jejichž vyřešení je důležité pro společnost

Požadujeme:
-SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-Základní znalost MS Office Excel
-Základy správy MS Windows
-Znalost GNU/Linux-výhodou
-Vyhláška č.50/1978 sb. §5-v případě neplatnosti zajistíme proškolení
-Anglický jazyk výhodou
-Samostanost,flexibilita a chuť učit se novým věcem
-Nástup ihned,případně dle domluvy

Nabízíme:
-Práci v přátelském kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího vzdělávání a růstu
-Moderní pracovní prostředí
-Smlouvu na 1rok s možností prodloužení
-25 dnů dovolené (a další den navíc po 5 letech a po 8 letech práce ve společnosti)
Zaměstnanecké benefity–stravenky,Flexi Passy, MultiSport karty,firemní posilovna,jazykové kurzy,Sick day,firemní akce pro zaměstnance

Své životopisy posílejte na adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.10.2017 do 15.10.2018