Volné pracovní místo  TECHNIK - PŘÍPRAVA OPRAV

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zajišťování technické přípravy oprav v oblasti strojní údržby; správa a vedení systému SAP, modul PM; tvorba plánu údržby; návrh a plánování oprav, včetně kalkulace nákladů; zajišťování výběrových řízení spojených s údržbou strojů a zařízení;
zajištění náhradních dílů pro opravy.
Požadujeme: technické vzdělání VŠ/SŠ strojní;
5 let praxe v oboru konstrukce a opravy strojů/plastikářské technologie výhodou;
orientace v technické dokumentaci strojů a zařízení; znalost základů technického kreslení;
znalost anglického jazyka (komunikace s dodavateli náhradních dílů, servisní firmy);
znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, SAP); technické myšlení, organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost;
řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: profesní seberealizaci v úspěšné obchodně výrobní společnosti; adekvátní finanční ohodnocení; výhody sociálního programu Fatra, a.s. a koncernu Agrofert.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2017