Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Project manager
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Project manager Liberec

Volné pracovní místo TECHNIK PŘÍPRAVY ZAKÁZEK

6.12.2016
VDT plus s.r.o.
Místo pracoviště
Dlouhá 55, Liberec XXV-Vesec, 463 12, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Technická kontrola a objasnění poptávaných konstrukcí, poradenství v projekční a přípravné fázi konstrukcí, kalkulace a vyhotovení nabídek podle firemního schématu. Příprava výroby a montáží celoskleněných a přestavitelných příček. Vyhotovení výkresové dokumentace.
Motivační modul bude sjednán po zkušební době, podpora zkušeným kolektivem zajištěna.
Požadujeme:
Pokročilou orientaci v technické problematice a v komunikaci se zákazníky. Praxe v podobné činnosti významnou výhodou.
Technické vzdělání, nejlépe střední škola či VŠ technického směru, rovněž stavebního směru. Pokročilé dovednosti na PC. Znalost kreslících programů (ACAD). Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost. Řidičský průkaz.
Zasílat životopisy e-mailem.