Volné pracovní místo  TECHNIK PŘÍPRAVY ZAKÁZEK

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Technická kontrola a objasnění poptávaných konstrukcí, poradenství v projekční a přípravné fázi konstrukcí, kalkulace a vyhotovení nabídek podle firemního schématu. Příprava výroby a montáží celoskleněných a přestavitelných příček. Vyhotovení výkresové dokumentace.
Motivační modul bude sjednán po zkušební době, podpora zkušeným kolektivem zajištěna.
Požadujeme:
Pokročilou orientaci v technické problematice a v komunikaci se zákazníky. Praxe v podobné činnosti významnou výhodou.
Technické vzdělání, nejlépe střední škola či VŠ technického směru, rovněž stavebního směru. Pokročilé dovednosti na PC. Znalost kreslících programů (ACAD). Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost. Řidičský průkaz.
Zasílat životopisy e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.12.2016