Volné pracovní místo  TECHNIK PROJEKTU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

Požadavky: Vzdělání - SS / VŠ technického směru, dobrou znalost AJ slovem i písmem, (FJ nebo NJ výhodou), zkušenosti s obdobnou pozicí, znalosti kvalitativních norem ISO TS 16 949, VDA 6.2, práce s FMEA, komunikační schopnosti, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, schopnost a zájem učit se
novým věcem, týmovou spolupráci, MS Office (Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B, znalost specifikací zákazníků a SAP

Náplň práce: Komunikace se zákazníky a mateřskou firmou, implementace nových projektů, plánování výroby projektových dílů, spolupráce s jednotlivými odděleními při vývoji projektu, plnění termínových plánů projektů, účast při zákaznických auditech

Zaměstnanecké výhody: Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, odměna za přítomnost v práci ve výši až 1 600 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně, Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, pravidelné školení, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone
Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 12.9.2016