Volné pracovní místo  Technik realizací - Zlín

Lokalita Zlín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost se sídlem ve Zlíně, hledáme vhodného uchazeče na pozici technika realizací.

Co Vás čeká?

ježdění po stavbách a vedení realizací jejich vnitřního vybavení v oblasti vzduchotechniky, požárních systémů, klimatizace, vytápění, systémů odvodů kouře
komunikace se stavbyvedoucími a investory a přenos výsledků ke svým kolegům v kanceláři
pracovní doba pondělí až pátek od 8 do 16:30

Co od Vás požadujeme?

technické vzdělání, nejlépe stavební, ale i strojní nebo elektro
praxe min. 1 rok
praxe nejlépe na stavbách v části vnitřního vybavení (vzduchotechnika, požární systémy, klimatizace, vytápění, odvod kouře,...)
angličtina nebo němčina výhodou
schopnost číst plány a výkresy
velká odolnost ke stresu při jednání s investory a stavebními firmami
komunikativnost
ochota hodně jezdit po Moravě
revizní zkoušky elektro výhodou
manuální zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout?

práce v pobočce rostoucí zahraniční společnosti s pobočkami v desítkách zemí
kancelář v centru Zlína pro celou Moravu
stravenky
jazykové kurzy
mobilní telefon, auto
mzda 25 000 až 30 000 (podle praxe a zkušeností)
odměny podle zakázek
zaučení na nejmodernější systémy vybavení staveb

Pokud máte zájem, pošlete nám prosím životopis.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016