Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Technik elektro
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Kroměříž
Může se Vám hodit:
Technik elektro Zlín

Volné pracovní místo Technik servisního oddělení divize 1050 NWT a.s.

4.10.2016
NWT a.s.
Místo pracoviště
třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

pracoviště Zlín – Prštné

- Pracovní náplň – technické zapojení a oživení slaboproudých technologií, znalost silnoproudu výhodou, samostatné řešení obchodních případů, ve spolupráci s technickou podporou a vedoucím oddělení, práce se stávajícími zákazníky NWT, udržování dobrých vztahů, aktivní komunikace se zákazníky, od nabídky až po podpis servisní smlouvy

- Požadavky – min. středoškolské vzdělání s maturitou technického směru, Min. 3 roky praxe v oboru, Dobrá znalost MS OFFICE (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, AutoCAD výhodou), Řidičský průkaz skupiny B, Znalost čtení projektové dokumentace, znalost tvorby projektové dokumentace výhodou, Komunikativnost, nutnost samostatně organizovat čas, AJ výhodou, Důslednost při plnění zadaných úkolů vedoucích pracovníků, Schopnost rychle se učit novým věcem

- Nabízíme – profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti, školení v práci s moderními technologiemi, firemní benefity, nástup ihned, Mobilní telefon + SIM, Notebook, Automobil, Půlroční odměny po schválení vedoucím divize 1050, Nástupní plat po dohodě s vedoucím divize 1050 – elektromontáže

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B