Volné pracovní místo  Technik servisního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: použijte odpovědní formulář
Poté budete přizváni k osobnímu pohovoru s testem, ve kterém budou například tyto otázky:
Co to je DNS a k čemu slouží? Volná wifi pásma v ČR. Maximální propustnost ADSL, WIFI, optiky.

Místo výkonu práce - CC INTERNET s.r.o., Příční č.p. 29, 430 01 Chomutov 1

Náplň práce:
" Řešení problémů na zákaznických přípojkách
" Konfigurace metalické, optické a bezdrátové sítě
" Údržba datové sítě
Požadujeme:
" Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování, pečlivost
" Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí
" Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
" Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" Dlouhodobou spolupráci a možnost osobního rozvoje
" Firemní automobil
" Firemní telefon
" Firemní notebook
" Firemní internet

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016