Volné pracovní místo  TECHNIK-SKLADNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Hledáme šikovného pracovníka se zájmem o malířské a dekorační techniky.
Náplň práce: Míchání barev, manipulace se zbožím - příjem a výdej. Příprava vzorků dekorací.
Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, schopnost rychle se učit, samostatnost, spolehlivost, ŘP sk. B, základní znalost práce s PC.
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, odborné proškolení, možnost profesního růstu.
Minimální vzdělání: ÚSO
Mzdové rozpětí: od 18.000 Kč a více
Vhodné i pro: Absolventy středních škol
Nástup: možný ihned nebo po vzájemné dohodě
Zašlete svůj aktuální životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář proběhne výběrové řízení.
Více info na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016