Volné pracovní místo  Technik - školitel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku
Požadujeme: profesní průkaz, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní
  • Ruština - aktivní
  • Ukrajinština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Jiné výhody - jazykové kurzy, služební telefo

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 27.2.2024