Volné pracovní místo  Technik svařování

Lokalita 1 2, Temelín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici, popřípadě mistr svařování s kvalifikací vyšší svářecí personál výhodou
  • Technické vzdělání – SŠ
  • Znalost technologií používaných ve svařování včetně aktuálních změn a metodik
  • Uživatelskou znalost MS Office – Word, Excel, Outlook, Internet

Pracovní náplň:
  • Tvorba a změny v dokumentaci a technologických postupech pro procesy svařování
  • Spolupráce s týmem svářečů při realizaci zakázky
  • Zodpovídá za správnost dokumentace k jednotlivým akcím, materiálům i atestům pro činnosti ve svařování

Nabízíme:
  • Zázemí velmi silné společnosti
  • Zaškolení i následné vzdělávání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, motivační složka mzdy, sociální výhody aj.

Kontakt: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář .
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENEROGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017