Volné pracovní místo  Technik telekomunikačních sítí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 589/250, Trmice.
Pracovní náplň:
  • řešení incidentů, projektových a technických zadání a úkolů
  • správa a údržba přístupových bodů
  • komunikace se zákazníkem, support pro zákazníky
  • vykazování práce v IS zaměstnavatele
  • práce na vybraných projektech a jejich evidence v IS firmy (dle zadání)
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. nebo vzdělání v oboru elektro
Výhodou:
  • základní znalost IP protokolu
  • částečná znalost Linux
  • zkušenosti s 5,4 GHz; 10,5 GHz
  • administrace serverů
  • praxe v oboru
Zájemci mohou své životoisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na stravování, internet, telefonní linka, mobilní telefon, nákup HW

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016