Zařazeno v oborech:
Věda a výzkum
Pozice:
Technický ředitel vědec
Lokalita:
Trutnov
Zveřejnil:
Úřad práce Trutnov
Může se Vám hodit:
Technický ředitel vědec Trutnov

Volné pracovní místo Technik testování

23.9.2016
ABB s.r.o.
Místo pracoviště
Průmyslová 137, Dolní Staré Město, 541 01, Trutnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

TECHNIK TESTOVÁNÍ
Pracovní náplň:

  • testování zapojení rozvaděčů dle projektové dokumentace
  • identifikace případných chyb a jejich oprava
  • úprava konfigurací, příprava zkušebního protokolu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • vyhlášku 50/78Sb, min.§5
  • znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schématech
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni (orientace v technické dokumentaci)
  • komunikativnost, samostatnost
  • uživatelská znalost PC
  • ochota učit se

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
  • široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

    Splňujete-li požadavky, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu poslat email další volné pozice naleznete na poslat email