Volné pracovní místo  Technik údržby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Prvotní kontakt emailem použijte odpovědní formulář zaslat CV a do předmětu zprávy uvést název pozice

Náplň práce:
  • zodpovědnost za údržbu a případné opravy výrobní linky a dalších provozních zařízení - nastavování a seřizování strojů a strojního vybavení - vyhledávání, diagnostika a opravy závad - vedení technické dokumentace a knihy oprav - zodpovědnost za preventivní a plánované údržby strojů dle plánu oprav - nákup náhradních dílů, kooperace s nákupčí i externími firmami - běžná údržba v rámci firmy a dle požadavků nadřízeného pracovníka. Pozn. Údržba výrobních zařízení probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou.
Požadavky:
  • min.vzdělání středoškolské bez maturity – elektrotechnický směr výhodou
  • manuální zručnost - trestní bezúhonnost - samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail - komunikativnost - základní uživatelská znalost práce na PC - potravinářský průkaz - platná vyhláška č.50/78 Sb. - výhodou - průkaz řidiče VZV - výhodou - zkušenosti z potravinářské výroby – výhodou
V případě vašeho zájmu posílejte životopis na použijte odpovědní formulář , do předmětu uveďte ÚDRŽBA.

Vhodné pro

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 3.9.2015