Volné pracovní místo  Technik údržby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Průmyslová č.p. 733/9, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup: září 2017 (příp. dohodou).
Náplň práce:
  • provádění oprav a preventivní údržby strojního zařízení po elektrické i mechanické stránce,
  • provádění výměny provozních kapalin,
  • provádění drobných instalačních prací,
  • správa skladového hospodářství náhradních dílů,
  • provádění analýzy poruch včetně návrhů na zlepšení
  • úzká spolupráce se seřizovači a oddělením engineeringu.
Požadavky:
  • orientace v technické dokumentaci,
  • manuální zručnost,
  • analytické myšlení,
  • praxe v údržbě strojů,
  • znalost programování různých ŘS (řídicích systémů) výhodou,
  • znalost hydraulických a pneumatických systémů výhodou,
  • vyhláška 50/§6 podmínkou,
  • ochota pracovat v třísměnném provozu, směny 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2018